To były już ostatnie w tym roku szkolnym warsztaty z cyklu "Przedszkolaki Bystrzaki". Tym razem tematem warsztatów były: "Kryształy z boraxu". Na końcowy efekt dzieci będą musiały jeszcze troszeczkę poczekać, ale podczas spotkania bawiły się świetnie. Fotogaleria tutaj.

Nasze najstarsze przedszkolaki odwiedziły szkolę podstawową w Głogowie Młp., gdzie uczestniczyły w pierwszej szkolnej lekcji. Zasiadły w ławkach jak prawdziwi uczniowie, wykonywały postawione im zadania, zgłaszały się do odpowiedzi i miały możliwość spotkać swoje koleżanki i kolegów, których rok temu pożegnały w przedszkolu. Było też małe zwiedzanie szkoły i wspólne, pamiątkowe zdjęcie, a na dowód tego, że szkoła, to nie tylko nauka, po zakończonej lekcji była chwila relaksu na placu zabaw. Fotogaleria tutaj.

Dwie nasze najstarsze grupy odwiedziły, podczas całodniowej wycieczki, siedlisko "Janczar" w Pstrągowej. Był to czas spotkania z koniami z możliwością przejażdżki konnej, zabaw interaktywnych i sprawnościowych. Dzieci robiły kule musujące do kąpieli z naturalnych składników, posiliły się pierogami i zostało jeszcze czasu na plac zabaw, bo pogoda dopisała. Fotogaleria tutaj.

Nasze Maluszki odwiedziły salę zabaw "PSIKUS", gdzie spędziły czas na wesołej i bardzo aktywnej zabawie. W tych małych ciałkach drzemią niespożyte siły. Fotogaleria tutaj.

Nasze najstarsze przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka wyruszyły na lody. SMACZNEGO !!! Fotogaleria tutaj.

W Dniu Dziecka, nasze Średniaki odwiedziły salę zabaw "PSIKUS" w Głogowie Młp., gdzie miło spędziły czas na wesołych zabawach ruchowych i sprawnościowych. Fotogaleria tutaj.
