ZMARTWYCHWSTANIE

Radość ze Zmartwychwstania Pana Jezusa ogłosiły nam dzieci z grupy Starszaków. A my dzieląc się z wszystkimi tą radością zapraszamy do naszej fotogalerii tutaj.

michalzmartw1Jezus 1

WIELKI PIĄTEK

W kolejnym dniu Triduum Paschalnego przeżywaliśmy wraz z Panem Jezusem Jego Drogę Krzyżową. W tajemnicę wydarzeń Wielkiego Piątku wprowadziły nas dzieci z naszej Zerówki. Fotogaleria tutaj.

michaldrogakrzyzJezus z krzyżem

WIELKI CZWARTEK

W naszym przedszkolu rozpoczęliśmy obchody Triduuim Paschalnego. Średniaki i Starszaki podczas Misterium Wielkiego Czwartku wprowadziły nas w atmosferę Ostatniej Wieczerzy Pana Jezusa. Fotogaleria tutaj.

michalostawieczOSTATNIA WIECZERZA 3

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PALMĘ

Konkurs na najpiękniejszą palmę został rozstrzygnięty. Rodzice z dziećmi stworzyli prawdziwie piękne palmy, co budziło zachwyt oglądających, ale wcale nie ułatwiło pracy jury. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Fotogaleria tutaj.

michalpalmapalma2016

MSZA ŚW. W MARCU

Podczas Mszy św. w marcu modliliśmy się za wszytskie nasze przedszkolaki, ich rodziny i pracowników przedszkola. Fotogaleria tutaj.

michalmszamarMARYJA O KRZYŻEM

OPOWIEŚĆ O DOBRYM CZŁOWIEKU

Gościliśmy w naszym przedszkolu artystów z Teatru Eden, którzy dla nas zagrali przedstawienie pt. "Opowieść o dobrym człowieku". Podczas tego spotkania dowiedzieliśmy się, co to znaczy bezinteresowność i że bezinteresowne pomaganie zachęca i mobilizuje innych do czynienia dobra . Fotogaleria tutaj.

michalopowisc serce

KONCERT MOBILNEJ FILHARMONII

Już kolejny raz artyści z MOBILNEJ FILHARMONII przybyli do nas z muzycznym koncertem. Tym razem wysłuchaliśmy i braliśmy czynny udział, poprzez wspólny śpiew, w koncercie zatytułowanym "Zaczarowane dźwięki bajkowej i filmowej piosenki". Fotogaleria tutaj.

michalkonceciknutki join