"Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym."
"Trzy rzeczy zos­tały z ra­ju: gwiaz­dy, kwiaty i oczy dziecka."
"Dziec­ko to Skarb naj­większy, skry­wa w so­bie ta­jem­ni­ce uczuć. "
"Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym."
"Spójrz w oczy dziecka - zobaczysz Boga."
Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. Św. Michała Archanioła powstało w 2008 roku w wyniku inicjatywy Ks. Proboszcza Adama Samela w porozumieniu ze Zgromadzeniem Sióstr Michalitek. Organem Prowadzącym Przedszkole jest Proboszcz Parafii Trójcy Świętej w Głogowie Małopolskim, natomiast urząd Dyrektora piastuje obecnie Siostra Michalitka Anna Sokulska.Kliknij tutaj

Kadra 2018/2019

Dyrektor Przedszkola

- s. mgr Anna Sokulska

Grupa 2,5 - 3 latków

Nauczyciele:

- mgr Katarzyna Surowiec „Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje. - św. Jan Paweł II. Pracą w przedszkolu chcę przekazać dzieciom co jest w życiu najważniejsze. Bardzo cenię sobie szczerość, a nie toleruję kłamstwa.

DSC 4327

- mgr Ewelina Żmuda

- Sabina Oszust

Grupa 4 - latków

- mgr Ewa Reczek - Kawa

- Małgorzata Plizga

DSC 9569

Grupa 5 - latków

- mgr Magdalena Kowal

- mgr Aleksandra Maik

- Krystyna Sondej

DSC 9583

Grupa 5, 6 - latków

Nauczyciel:

- mgr Barbara Sikora - nauczyciel wychowania przedszkolnego. Wyborem takiego kierunku nauczania było to, że bardzo lubię pracować z dziećmi. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i radości, a także ogromne poczucie spełnienia, kiedy mogę zobaczyć jak maluch rozwija się na moich oczach.

DSC 9510
- lic. Joanna Saj - Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i sprawia mi wiele radosci. Prywatnie jestem osoba odpowiedzialną, sumienną i energiczną. Lubię aktywnie spędzać czas, często podróżując i odkrywając ciekawe miejsca i kultury. Piorytetem mojej pracy będzie uśmiech na twarzy dziecka.

DSC 4184

- Ewa Pastuła